Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 08:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)
Отзывы о компании "Еврофермер"
Николай А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Ніна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Сергій Б.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Приїхало не 50, а 48 мішків. Це звісно дрібниця, але не приємно. Сподіваюся що це просто механічна помилка людини яка пакувала замовлення.
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Чубченко В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Молодцы
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Надія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Лариса Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую до співпраці 👍👍👍👍👍 однозначно
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Чубченко В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Валерій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Єлизавета М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Втретє роблю замовлення у цього продавця. Завжди актуальна наявність товару, швидка відправка, гарне пакування без зайвих коробок і паперу. Гарна якість тентів, які замовляю. Дякую)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Приїхало не 50, а 48 мішків. Це звісно дрібниця, але не приємно. Сподіваюся що це просто механічна помилка людини яка пакувала замовлення.
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Молодцы
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Рекомендую до співпраці 👍👍👍👍👍 однозначно
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Втретє роблю замовлення у цього продавця. Завжди актуальна наявність товару, швидка відправка, гарне пакування без зайвих коробок і паперу. Гарна якість тентів, які замовляю. Дякую)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)
Дякуємо за оцінку нашої праці!)